بازار پروبیوتیک دام
خانه / پروبیوتیک شترمرغ / فروش پروبیوتیک شترمرغ به قیمت تولید کننده

فروش پروبیوتیک شترمرغ به قیمت تولید کننده

پروبیوتیک شترمرغ یکی از افزودنی های خوراک این پرنده هست که یک محرک رشد تخصصی است. این محصول در سال های اخیر وارد جیره تغذیه این حیوان شده است.
پروبیوتیک شترمرغ به عنوان یکی از مکمل های خوراک این پرنده محسوب می شود که تاثیر بسیار زیادی در سلامت و رشد و نمو این حیوان دارد.
مکمل پروبیوتیک شترمرغ با توجه به تاثیرات مثبتی که در عملکرد پرورش این حیوان دارد می تواند کمک زیادی به سودآوری واحدهای پرورشی کند.

پروبیوتیک شترمرغ

قیمت پروبیوتیک شترمرغ

قیمت پروبیوتیک شترمرغ در مقایسه با اثرات مثبتی که بر عملکرد این حیوان دارد بسیار ناچیز می باشد. قیمت این مکمل تقریبا در محدوده مکمل های پروبیوتیک طیور بوده و در مواردی پایین تر از آنها می باشد.
تعداد مراکزی که مکمل پروبیوتیک شترمرغ را عرضه می کنند بسیار محدود است و بازار پروبیوتیک دام یکی از مراکز تخصصی فعال در حوزه پخش مکمل های تغذیه دام و طیور است که اقدام به پخش و عرضه این پروبیوتیک کرده است. تمام تلاش این مجموعه این است که محصولات خود را با پایین ترین قیمت ممکن عرضه کند.

قیمت پروبیوتیک شترمرغ

شرکت تولید کننده پروبیوتیک شترمرغ

اکثر شرکت های تولید کننده پروبیوتیک های دام، طیور و آبزیان محصولی را بصورت ویژه برای این پرنده تولید نمی کنند و معمولا مصرف پروبیوتیک طیور را برای این حیوان توصیه می کنند. اما شرکت های معدودی وجود دارد که با مطالعات و تحقیقات تخصصی روی تغذیه و سیستم گوارش شترمرغ اقدام به تولید محصول پروبیوتیک اختصاصی برای این پرنده کرده اند.

 شرکت تولید کننده پروبیوتیک شترمرغ

ترکیبات پروبیوتیک شترمرغ

پروبیوتیک شترمرغ حاوی میکروارگانیسم های مفیدی هست که بعد از تغذیه توسط این پرنده به سرعت در دستگاه گوارش مستقر شده و تاثیرات مفیدی از خود بر جای می گذارند. شرکت تولید کننده در پروبیوتیک ویژه شترمرغ از باکتری مختلفی استفاده کرده است. از جمله این باکتری ها باسیلوس ها، گونه های مختلف لاکتوباسیلوس ها (اسیدوفیلوس، رامنوسوس، سالیواروس و …) و بایفیدوباکتریوم و میکروارگانیسم های دیگر را می توان نام برد.
ترکیب این محصول به گونه ای فرموله می شود که بهترین سازگاری را برای شترمرغ داشته باشد.

قیمت پروبیوتیک شترمرغ

مصرف پروبیوتیک در جوجه های شترمرغ


یکی از مهمترین مشکلات جوجه های تازه هچ شده شترمرغ، بروز ناهنجاری گوارشی و آنتریت در پرنده می باشد.
استفاده از پروبیوتیک از ابتدای تولد جوجه می توان جایگزینی باکتری های مفید دستگاه گوارش را به سرعت انجام داد و از بروز مشکلات گوارشی ابتدای دوره پرورش و سنین بالاتر جلوگیری کرد.
عمده مشکلات مربوط به اسهال و آنتریت در شترمرغ مربوط به تداخل میکروفلور دستگاه گوارش می باشد و به همین دلیل استفاده از یک پروبیوتیک توانمند و تخصصی می تواند کمک بسیار بزرگی به پیشگیری از این عارضه گوارشی در سنین ابتدایی و ادامه پرورش باشد.
بعد از مصرف پروبیوتیک ویژه شترمرغ در جوجه های تازه هچ شده  (بازه زمانی ۴ تا ۵ روزه اول پرورش) اثرات زیر مشهود بود:
 مشکل اسهال و آنتریت در جوجه های تازه از تخم خارج شده ظرف مدت زمان ۴ تا ۵ روز برطرف شد و مدفوع به حالت نرمال برگشت.

پروبیوتیک شترمرغ

مزایای استفاده از پروبیوتیک شترمرغ

 • بهبود سلامت دستگاه گوارش
 • جلوگیری از بروز اسهال و یبوست
 • بهبود رشد و افزایش وزن
 • شادابی و کاهش پرخاشگری در پرنده
 • کمک به جذب کیسه زده
 • کاهش تلفات
 • ثبات تخمگذاری در شترمرغ های مولد
 • جلوگیری از مشکلات پر ریزی در مولدین
 • کاهش گاز آمونیاک مدفوع
 • کاهش عوارض درمانی آنتی بیوتیک

مقدار و نحوه مصرف پروبیوتیک شترمرغ

پروبیوتیک ویژه شترمرغ به دو صورت قابل مصرف می باشد.

 • بصورت محلول در آب
 • بصورت مخلوط در خوراک
  این مکمل ها معمولا به مقدار نیم کیلو در یک تن خوراک استفاده می شوند. در مواقع تغییر جیره، واکسیناسیون، ضعف سیستم ایمنی، بعد از مصرف آنتی بیوتیک، شیوع بیماری و اختلالات دستگاه گوارش مقدار مصرف تا دو برابر هم افزایش می یابد.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
کانال تلگرام: @animalprobiotic
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما