بازار پروبیوتیک دام
خانه / پروبیوتیک گوساله / قیمت فروش پروبیوتیک گوساله پرواری

قیمت فروش پروبیوتیک گوساله پرواری

قیمت پروبیوتیک دامی تولید شده در شرکت های تولید کننده این مکمل های دامی از عوامل مختلفی تاثیر می پذیرند. نوسان قیمت ها در بازار بر روی این محصولات نیز تاثیر گذاشته و باعث شده که شاهد تغییرات زیاد در قیمت این افزودنی های خوراک در یک بازه زمانی کوتاه مدت باشیم.
محصولات شرکت های مختلف تولید پروبیوتیک دامی با کیفیت های مختلفی تولید می شوند بر همین اساس قیمت خرید آنها نیز متفاوت می باشد. از طرف دیگر پروبیوتیک های مخصوص هر نوع دام نیز با دام های دیگر فرق دارد و با توجه به خصوصیات خاص خودشان قیمت های مختلفی دارند. حجم خرید نیز یکی از عوامل تاثیرگذار و تعیین کننده در قیمت این محصولات می باشد.

قیمت پروبیوتیک گاو شیری
مراکز خرید و فروش عمده مانند شرکت ها و نمایندگی های پخش محصولات پروبیوتیک این محصولات را در حجم های بالا و با نازلترین قیمت معامله می کنند. یکی از این مراکز بازار پروبیوتیک دام می باشد.  خرید از این مراکز می تواند برای کسانی که به حجم های بالای این نوع مکمل های خوراک دام و طیور نیاز دارند مقرون به صرفه باشد.

نمایندگی پخش پروبیوتیک دام، طیور و آبزیان با قیمت مناسب

یکی از نکات مهمی که در قیمت خرید پروبیوتیک تاثیر دارد این است که این محصول از چه مرکز و مجموعه ای خریداری شود. مراکزی که بصورت اختصاصی روی این نوع مکمل های دامی فعالیت دارند می توانند بهترین گزینه برای همکاری باشند.

پروبیوتیک پروتکسین

در این راستا بازار پروبیوتیک دام بطور ویژه روی محصولات پروبیوتیک دام و طیور و آبزیان فعالیت دارد و این توانایی دارد که اطلاعات و راهنمایی های لازم و تخصصی را برای افرادی که در حوزه های مرتبط مشغول هستند ارائه نماید. از دیگر ویژگی های این مجموعه عرضه و فروش مستقیم و بدون واسطه محصولات پروبیوتیک دامی می باشد. همچنین این مجموعه در ارسال بار به نقاط مختلف کشور کار جابجایی را برای خریدار آسان کرده و از هزینه های اضافی حمل و نقل و صرف وقت زیاد می کاهد.

خرید اینترنتی پروبیوتیک های دامی در بازار پروبیوتیک دام

در این مرکز خرید و فروش پروبیوتیک های دامی بصورت اینترنتی صورت می گیرد. این موضوع یکی از مزیت های این مرکز محسوب می شود. زیرا مشتری بدون نیاز به صرف وقت و انرژی و مراجعه به مراکز مختلف می تواند در مورد قیمت پروبیوتیک های دامی و همچنین شرایط خرید و نحوه ارسال و بسته بندی محصول اطلاعات لازم و تخصصی را بدست آورده و بدون نیاز به مراجعه حضوری و هزینه های اضافی بار مورد نیاز خود را در مقصد تحویل بگیرد.

Image result for distributors in internet

تولید بالا در دامپروری با  استفاده از پروبیوتیک ها

امروزه به علت هزینه های زیاد پرورش گاو شیری و پرواری تنها راه سود آور بودن مجموعه های دامپروری دستیابی به حداکثر توان تولیدی در دام می باشد. برای رسیدن به حداکثر ظرفیت تولید بایستی ضمن تامین صحیح نیازهای تغذیه ای، از روشهای مختلفی برای افزایش مصرف اختیاری خوراک دام استفاده کرد. استفاده از مواد افزودنی هایی مانند پروبیوتیک ها در جیره دام در زمره این روشها است.

قیمت پروبیوتیک گوساله پرواری

بیشتر داروهای شیمیایی محرک رشد دارای عوارض جانبی بوده و تولیدکنندگان و مصرف کنندگان را با مشکلاتی روبرو می سازند که عبارتند از:

  • مقاوم شدن باکتری های بیماریزا وایجاد سویه های جدید قوی که در اثر استفاده از محرک های رشد آنتی بیوتیکی بوجود می آیند
  • بر هم خوردن تعادل هورمونی در اثر استفاده از محرک های هورمونی
  • احتمال سرطان زا بودن باقیمانده های دارویی در محصولات دامی

در سالهای اخیر، نگرانی در در مورد استفاده از یونوفورها افزایش یافته است زیرا پس از مدتی، باکتریها نسبت
به این مواد مقاوم شده و بدلیل وجود بقایا در محصولات دامی، میتوانند خطری برای سلامت انسان محسوب شوند. از ژانویه سال ۲۰۰۶،اتحادیه اروپا استفاده از این مواد را ممنوع اعلام کرده است. به همین دلیل پژوهشگران حوزه تغذیه دام به دنبال روشهای دیگری برای بهبود تخمیر شکمبه هستند.

پخش کننده پروبیوتیک گاو پرواری

جایگزین هایی که در طی این چند سال اخیر برای آنتی بیوتیک محرک رشد مورد تحقیق قرار گرفته مکمل های پروبیوتیک هستند که به عنوان جایگزین مناسب برای آنتی بیوتیک ها به طور گستردهای در تغذیه دام مورد استفاده قرار گرفته اند.
نتایج تحقیقات نشان داده است که استفاده از مکمل پروبیوتیک به میزان ۲ گرم در روز باعث افزایش وزن روزانه گوساله های پرواری می شود.

قیمت پروبیوتیک گوساله پرواری

قیمت پروبیوتیک گاو پرواری نسبت به پروبیوتیک های دیگر پایین تر می باشد. ترکیبات این نوع مکمل های خوراک دام شامل انواعی از میکروب های مفید و مواد نگهدارنده و همچنین در برخی موارد مواد پری بیوتیک هستند.

استفاده از پروبیوتیک ها در تغذیه گوساله ها، به منظور بهبود شرایط تخمیر در شکمبه صورت می گیرد. و در اثر استفاده نتایج زیر حاصل می شود:

  • کاهش نوسانات pH شکمبه و خطر اسیدوزیس
  • بهبود فعالیت سیستم ایمنی
  • بهبود تولید شیر و گوشت
  • تحریک فعالیت آنزیمی و هضم الیاف در شکمبه
  • کاهش لنگش
  • بهبود ضریب تبدیل

محصولات پروبیوتیک دارای سویه های مختلف باکتریایی و مخمری هستند از جمله سویه های مهم باکتریایی باسیلوس ها هستند که توانایی بالای تولید اسپور را دارا می‌باشند.
این محصولات به راحتی دمای پلت شدن و شرایط موجود در دستگاه گوارش حیوانات را تحمل کرده و پس از رسیدن به روده جوانه زده و فعال می‌شوند.
میکروب های مفید موجود در محصولات پروبیوتیک موادی را تولید می کنند که با تحریک سیستم ایمنی سبب افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها شده و از سوی دیگر با تولید آنزیم های گوارشی سبب افزایش هضم پذیری خوراک می‌گردند. همچنین مواد تولید شده توسط این باکتری‌ها، با داشتن اثرات ضد میکروبی سبب افزایش مقاومت در برابر بیماری‌ها و افزایش راندمان تولید می‌گردند.

استفاده از پروبیوتیک ها در خوراک گوساله های شیرخوار

شرکت های تولید کننده پروبیوتیک از باکتری های مولد اسید لاکتیک در ترکیب این مکمل های خوراک دام استفاده می کنند. افزودن این مکمل ها به خوراک گوساله سبب توسعه شکمبه و بهبود وضعیت سلامتی دستگاه گوارش می شوند. تغذیه گوسا له ها با پروبیوتیک حاوی لاکتوباسیلوس اسیدوفیلوس سبب تسریع در عمل نشخوار گوساله ها می شود.

پروبیوتیک گوساله پروتکسین

نتایج تحقیقات نشان می دهد که استفاده از پروبیوتیک در تغذیه گوساله سبب افزایش وزن روزانه و ضریب تبدیل بهتر و کاهش اسهال نسبت به گروه شاهد می شود.

مزایای استفاده از پروبیوتیک مخمر در جیره استارتر گوساله

آزمایشات بر روی شکمبه گوساله ها نشان داده که نوسانات pH در دامنه ۵ تا ۵٫۸ می باشد. بنابراین هایپر اسیدیتی در گوساله هایی که جیره آغازین دریافت می کنند، عاملی برای محدودیت خوراک می باشد. قیمت پروبیوتیک مخمر برای گوساله پرواری
با توجه به اینکه پروبیوتیک های حاوی مخمر ساکارومیسس سرویسیه سبب تحریک باکتری های مصرف کننده لاکتات می شوند و برداشت لاکتات را توسط مگاسفرا السیدنی و سلونوموناس رومیننتیموم تحریک می کنند، استفاده از این مواد در جیره آغازین اثرات نامطلوب کاهش pH را جبران می کنند. بنابراین پیشنهاد می شود که احتمالا پاسخ مثبت گوساله ها به کشت مخمر مربوط به افزایش pH باشد.
اثرات استفاده از پروبیوتیک های مخمری بر روی سلامتی گوساله های پرواری نشان داد که مخمر ساکارومیسس سرویسیه سبب کاهش ۴۸ درصدی در بیماری ها و کاهش ۴۴ درصدی در روزهای بیماری شده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09028374221
کانال تلگرام: @animalprobiotic
پست الکترونیکی: animalprobiotics@gmail.com

پاسخی بگذارید

تماس با ما درباره ما